Korzyści

Korzyści dla Ciebie

Tlen jest podstawowym pierwiastkiem odpowiadającym za prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Każda z ponad 70 miliardów komórek w naszym ciele potrzebuje tlenu do prawidłowego działania i wytważania energii. Braki w zaopatrzeniu w tlen prawie natychmiast prowadzą do uszkodzeń komórkowych i zaburzenia funkcjonowania pojedyńczych komórek, a w następstwie całego organizmu.
Żyjemy w jednym z najpiękniejszych i najbardziej zanieczyszczonym smogiem miast w europie. Jakość powietrza w Krakowie poważnie upośledza zdolność naszych organizmów do absorpcji tlenu. Dodatkowo zdolności transportowe krwi są zaburzone. Miejsce cząstek tlenu zajmują metale ciężkie rozprzestrzeniające się po naszym organizmie.
Prowadzi to do niedotlenienia organizmu, co przejawia się zmęczeniem, rozdrażnieniem, bólami głowy i brakiem koncentracji. Tlen jest elementem niezbędnym do wytwarzania energii, czyli odpowiedniego metabolizmu. Jego niedostatek sprawia, iż organizm przechodzi w “tryb awaryjny”, czyli spowalnia procesy fizjologiczne oraz umysłowe.
Dzięki terapii tlenowej dostępnej w Pełną Piersią jesteś w stanie w bezpieczny sposób zredukować negatywny wpływ smogu i zanieczyszczeń na Twój organizm.
Poziom tlenu w naszych organizmach wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie w sposób o wiele bardzie istotny niż jesteśmy sobie w stanie wyobrazić. Odpowiednio dotleniony organizm to perfekcyjne działanie naszego ciała i umysłu. Braki tlenowe natomiast to stan który bardzo szybko odbije się na naszym zdrowiu i samopoczuciu.

Najważniejsze korzyści tlenoterapii to:

  • Podniesienie poziomu energetycznego organizmu (poczujesz więcej energii witalnej)
  • Potężny detox dla organizmu (walka z efektami smogu, długotrwałego przyjmowania leków, migrenowymi bólami głowy, alergiami, wieloma problemami skórnymi i syndromem dnia wczorajszego 🙂
  • Poprawienie przemiany materii (pomocne w dietach)
  • Zwiększenie wydolności fizycznej i psychicznej Twojego organizmu (zabiegi dla sportowców, biznesmenów, studentów)
  • Poprawa samopoczucia i nastroju
  • Wzrost odporności organizmu
  • Lepsza jakość snu

Poniżej przedstawiamy Państu listę schorzeń (nie kompletną oczywiście) w których leczeniu tlenoterapia jest niezastąpiona:

– Przewlekłe przemęczenie
– Schorzenia wątroby
– cukrzyca
– duszności
– Nadciśnienie tętnicze
– Miażdzyca
– Choroby układu krążenia
– Dyslipidemia
– Dna moczanowa oraz Hiperurykemia
– Migrenowe bóle głowy
– Nowotwory
– Osteoporoza
– Choroby reumatyczne
– Łuszczyca
– Stwardnienie rozsiane